At IBM, work is more than a job - it's a calling: To build. To design. To code. To consult. To think along with clients and sell. To make markets. To invent. To collaborate. Not just to do something better, but to attempt things you've never thought possible. Are you ready to lead in this new era of technology and solve some of the world's most challenging problems? If so, join us!

Péče o zákazníky a technická podpora s AJ, NJ a FJ

Péče o zákazníky a technická IT podpora s různými jazykovými kombinacemi

Pro rostoucí týmy Technické podpory, IBM hledá schopné a pozitivní lidi. Jako největší nestátní zaměstnavatel v regionu nabízíme výborné platové ohodnocení a zároveň nepřekonatelné možnosti kariérního růstu v perspektivním IT odvětví. Hlavní náplní vaší práce bude vytváření špičkové zákaznické zkušenosti řešením IT problémů v jednom z následujících jazyků: němčina, francouzština, chorvatština, ěpanělština, portugalština, turečtina, ruština, polština, holandština nebo maďarština. Všichni tu taky mluvíme anglicky, takže budete potřebovat alespoň slušné základy. O technické znalosti se nebojte, vše se naučíte u nás.

V ideálním případě máš:

- Pozitivní přístup k analyzování a řešení problémů
- Ochotu trpělivě pomáhat druhým
- Schopnost aktivně naslouchat
- Týmového ducha
- Uživatelskou znalost práce na počítači
- Schopnost rozeznat skartovačku od tiskárny

Popis pozice:

- Poskytování technické IT podpory zaměstnancům našich partnerských společností,
- zpracovávání příchozích a odchozích hovorů, emailů a chatů,
- získání pracovních zkušeností a nových dovedností,
- možnost karierního růstu.

Co můžete očekávat?

- Výborné platové ohodnocení,
- 5 dní dovolené navíc,
- při dobrých pracovních výkonech je možná i občasná práce z domu,
- výhodný mobilní tarif pro všechny zaměstnance,
- Multisport Card nebo Active Pass (800 sportovních a relaxačních center ve 140 městech po celé České republice),
- možnost využití soukromé zdravotní kliniky,
- důchodové a životní připojištění,
- přístup k rozsáhlé platformě samostudijních programů, certifikací, bezplatných jazykových kurzů,
- různé slevy zaměstnanců IBM (restaurace, elektronika, kosmetické salony atd.).

Information about the vacancy

Job location

Technická 2995/21, 616 00  Brno-Královo Pole, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Benefits

Notebook, holidays 5 weeks, educational courses, training, contribution to sport / culture / leisure

Required education

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages

English (advanced), German (advanced), French (advanced)

Posted by

IBM Client Innovation Centre Czech Republic, s.r.o.

Contact

Naděžda Zajícová
Powered by LMC
X